آموزش واقعیت افزوده بدون نیاز به برنامه نویسی 
Image result for ‫به جای ماهی ماهیگیری را بیاموزید‬‎

به جای ماهی، ماهیگیری را بیاموزید

 

 درآمد در منزل  – تنها با صرف کمتر از ۲ ساعت در روز  –  کسب درآمد میلیونی

میخواهی از آموزش پول در بیاری؟

 

اگر دنبال درآمد در خانه هستید حتما این صفحه را مطالعه و آموزش را برای دستیابی به درآمدی بی انتها دریافت نمایید.
واقعیت افزوده یکی از روشهای جدید در عرصه تبلیغات و انجام پروژه های سه بعدی میباشد، که بازار کار و درآمدی آن هنوز اشباع نگردیده است و می توانید با فراگیری این آموزش و کمی خلاقیت برای تمامی مشاغل موجود در ایران اپلیکیشن های جذاب ارائه دهید. حتی افرادی که هیچ دانشی در زمینه ساخت اپلیکیشن موبایل و همچنین تخصص کافی در زمینه کار با کامپیوتر ندارند نیز خواهند توانست با آموزش ویدئویی گام به گام که در این پکیج ارائه گردیده است اولین اپلیکیشن اندرویدی خود را تولید نمایند.
Image result for ‫اندروید‬‎
با توجه به اینکه این آموزش برای خروجی اندروید بوده و این سیستم عامل در ایران بیش از ۹۰% جامعه را تشکیل میدهد یعنی به عبارتی از ۷۵ میلیون نفر نزدیک به ۶۷٫۵ میلیون نفر در ایران از اندروید استفاده می نمایند که در هنگام استفاده و معرفی اپلیکیشن های ایجاد شده شما دوستان گرامی به مشتری و کارفرمای خود به راحتی توجیه عملیاتی را ارائه دهید.
Image result for ‫زمان‬‎
ساخت ساده و روان در این آموزش این امکان را به شما می دهد تا با صرف کمترین زمان به نتیجه دلخواه یعنی اپلیکیشن واقعیت افزوده برسید.
 Image result for ‫نتیجه گیری‬‎
طبق برآوردهای ما شما با ساخت اپپ های واقعیت افزوده می توانید چندین برابر هزینه ای که بابت این آموزش پرداخت کرده اید را کسب نمایید، اپپ هایی ساده که نیاز به ایده های تازه ای دارد و با توجه به بازار بکر آن کار را برای شما آسان نموده است.
ایده هایی همچون :
ساخت منوی رستوران – کافی شاپ – شهربازی و ….
ساخت ماکت های سه بعدی در رشته های مهندسی ساختمان و صنایع و….
ساخت آموزش های مختلف برای سنین و گروه های مختلف
ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همگام سازی انها با اپپ واقعیت افزوده  و….
اینها تنها نمونه های کوچکی از استفاده این اپپ در بازارهای کنونی ایران می باشد و شما میتوانید با کمی خلاقیت شیوه های جدیدی برای این تکنیک برنامه ریزی و کسب درآمد کنید.
 
 Image result for ‫درامد‬‎
 پس همین الان با خرید آموزش و فراگیری واقعیت افزوده  درآمد های سرشاری که در این زمینه در انتظارتان می باشد را بیابید
 
برای خرید کافیست روی دکمه خرید در ذیل کلیک و بعد از تکمیل پرداخت لینک دانلود آموزش و فایلهای نمونه برای شما ارسال خواهد شد.

توجه ۱ : در این آموزش سعی شده است تا از بیان مقدمات طولانی و پرداختن به حاشیه ها خودداری گردد و بطور مستقیم به سراغ آموزش موارد کلیدی رفته ایم.

توجه ۲ : آموزش بصورت گام به گام از ابتدایی ترین مراحل انجام یک پروژه (که نحوه دانلود ابزارهای مورد نیاز می باشد) تا مراحل ساخت نهایی پروژه تهیه شده است. بنابراین حتی افرادی که تخصص کافی در زمینه استفاده از کامپیوتر و کار با نرم افزارها را ندارند نیز قادر خواهند بود با دیدن این آموزش، پروژه های خود را بسازند.

نکته : علاوه بر آموزش اصلی، دو پروژه آماده نیز برای شما قرار داده شده است که می توانید بطور رایگان از آنها استفاده نموده و با کمی تغییرات، پروژه های خود را تولید نمایید.

 

برای خرید و دانلود لطفا ایمیل خود را وارد کنیدقیمت فایل : 590000 ریال