23 تکنیک برای سریع استخدام شدن


کارفرماها راز بزرگی دارند که هیچ گاه به شما نمی‌گویند؟

شرط می‌بندم تا به حال به این راز فکر نکرده بودید که کارفرماها بیشتر به شما نیاز دارند تا شما به آنها. مطمئن باشید وقتی برای مصاحبه روبروی آنها نشسته‌اید با خود می‌گویند کاش همانی باشد که دنبالش هستم.

اگر شما نیازمند حقوق ماهیانه هستید، آنها نیاز دارند سریعتر کسی را استخدام کنند و پروژه‌های خود را سریعتر به اتمام برسانند و درآمد کسب کنند.

آنها دوست ندارند تمام وقت خود را برای یافتن نیروی جدید صرف کنند. بنابراین اگر دقیقاً بدانید آنها از شما چه می‌خواهند، می‌توانید در اولین مصاحبه پیش رویتان قبول شوید.

آیا کسی را سراغ دارید که بدون مصاحبه در جایی استخدام شده باشد؟

برای استخدام شدن در هر جایی گذراندن یک مصاحبه استخدامی ضروری است. این مصاحبه ممکن است چند سوال ساده باشد و یا مصاحبه‌ای طولانی با انواع و اقسام سوالات مختلف و پیچیده.

در شرایط اقتصادی امروز استخدام شدن به رقابتی نفس گیر تبدیل شده است. شرکت ها و سازمانها به دنبال نیروهایی هستند که بیشترین بازدهی را برایشان داشته باشند.

یک مصاحبه خوب می تواند تأثیر یک آزمون استخدامی بد را از بین ببرد. بالعکس حتی اگر توسط یک آشنا هم معرفی شده باشید، یک مصاحبه بد می تواند تأثیر معرفی شدن را از بین ببرد.

بنابراین اگر شما هم نیازمند کار هستید باید بدانید کارفرماها به دنبال استخدام چه افرادی هستند. در ادامه به شما می‌گوییم چه کسانی استخدام می‌شوند!

چه افرادی در اولویت استخدام شدن هستند؟

فرض کنید شما قصد دارید برای استخدام به یک شرکت خصوصی خوب مراجعه کنید، یا در آزمون یک سازمان دولتی قبول شده‌اید و برای مصاحبه دعوت شده‌اید.

خود را جای آنها بگذارید و ببینید چه کسانی را برای استخدام قبول می‌کردید؟

بدون در نظر گرفتن تخصص فرد مصاحبه شونده، اکثر افراد، نکات اولیه یک مصاحبه استخدامی را رعایت نمی‌کنند و معمولاً کار به بررسی تخصصی نمی‌کشد. فرد از همان ابتدا در مصاحبه رد شده است.

مصاحبه کننده فقط برای اینکه روحیه فرد مصاحبه شونده ضعیف نشود، چند سؤال تخصصی پرسیده و بعداً به او اعلام می‌کند که در مصاحبه رد شده است. در حالی که معمولاً در 1 دقیقه اول مشخص شده که پاسخ مصاحبه منفی هست.

چه کارهایی انجام دهیم که در مصاحبه استخدامی از دیگران سر تر به نظر بیاییم؟

برای انجام یک مصاحبه استخدامی موفق، علاوه بر دانش و تخصص، باید موارد بسیاری را رعایت کنیم.

ما تمامی این نکات را در یک کتاب الکترونیکی با فرمت pdf برای شما گردآوری کرده‌ایم و می‌توانید هم اکنون آنرا دانلود کنید.

نویسندگان این کتاب مهندس طباطبایی مدیرعامل یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی موفق ایران و مهندس معتمدی از مدیران موفقی است که در سابقه فعالیت در چندین سازمان دولتی و خصوصی را دارد. نویسندگان این کتاب تاکنون با صدها نفر مصاحبه استخدامی انجام داده‌اند و تمامی تکنیک‌هایی که به شما جهت استخدام شدن کمک می‌کند را در این فایل تألیف نموده‌اند.

این کتاب الکترونیکی شامل چه بخش هایی است؟

در این فایل pdf شما در مورد 3 مقطع زمانی آموزش می‌بینید:
- قبل از مصاحبه چه کارهایی انجام دهیم؟
- در زمان مصاحبه چگونه رفتار کنیم؟
- بعد از مصاحبه استخدامی چه اقداماتی انجام دهیم؟

همچنین به غیر از آموزش‌های معمول، تکنیک‌های روانشناسی و متافیزیکی خیلی ساده ای که باعث می‌شوند نتایج خیلی بهتری در جلسه مصاحبه بگیرید، آموزش داده می‌شود.

به علاوه نکات بسیار مهم و حیاتی نظیر نحوه لباس پوشیدن، خوردن، به موقع حرف زدن، گوش کردن و... در این کتاب به شما آموزش داده می‌شود.

شما با مطالعه این کتاب آمادگی خود را برای قبولی در مصاحبه‌های استخدامی تا 80٪ بالا می‌برید.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب اصلاً برای کسانی نیست که مصاحبه استخدامی را یک مسئله کم اهمیت جلوه می‌دهند و فکر می‌کنند چون خدای حرافی هستند از پس مصاحبه کننده بر می‌آیند.

این جزوه برای کسانی نیست که جهت تفریح و خالی نبودن عریضه دنبال کار می‌گردند و استخدام شدن یا نشدن برایشان فرقی ندارد.

این جزوه برای کسانی نوشته شده که به استخدام شدن احتیاج مبرم دارند و هر مصاحبه استخدامی برایشان در حکم یک فرصت بزرگ است که بتوانند زندگی و درآمدزایی خود را متحول کنند.

بنابراین اگر شما هم نیاز مبرم به استخدام شدن دارید و می‌خواهید از پس سخت‌ترین مصاحبه های استخدامی بر بیایید تمرینات این جزوه را مو به مو انجام دهید و سعی کنید مطالب را به درستی درک کنید.

چگونه این کتاب را تهیه نماییم؟

اگر استخدام شدن برای شما مهم است و نیازمند درآمد آن هستید و دوست دارید هر چه زودتر در جای مورد علاقه خود مشغول به کار شوید، می‌توانید همین الان این کتاب را دانلود و مطالعه آن را آغاز نمایید.

به مدت محدودی این فایل با قیمت 5200 تومان عرضه می شود و هم اکنون می توانید با پرداخت آنلاین 5200 تومان این فایل را دانلود نمایید.

اگر مستعد باشید، با راهنمایی‌های این کتاب می‌توانید در اولین مصاحبه استخدامی و جایی که مد نظرتان است قبول شوید و درآمدزایی خود را آغاز کنید.

برای خرید این  فایل ها بر روی "خرید و دانلود کالا" کلیک کنید.

پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله دانلود فایل PDF آغاز می شود.

برای خرید و دانلود لطفا ایمیل خود را وارد کنیدقیمت فایل : 52000 ریال