‌دوره آنلاین رازهای استخدام و ارتقای شغلی در ایران


جدیدترین نکات و دستورالعمل‌ها برای استخدام و ارتقاي شغلي در ايران


 
 • این رازها برای نخستین بار توسط سایت بانکی و استخدام ، برای شما دوستان گرامی منتشر می‌شود.
 • این دوره‌ی ارزشمند حاصل 8 سال تجربه مدیران سایت بانکی در ارتباط مداوم با کارفرمایان و کارجویان است.
 • شرايط کار و استخدام در ايران تغيير کرده و کارفرماها و مديران در گزينش نيرو و پرداخت حقوق به مواردي توجه مي کنند که بسياري از آنها را شما نمي دانيد؟ 
 • بعد از خواندن مطالب اين دوره با خود ميگوييد :چقدر نکته بود که من از آن غافل بودم و چه موقعيت هاي خوبي که بخاطر همين ندانستن از دست دادم.
 • کارجویانی که از این دوره استفاده ، و به نکات آن عمل کرده‌اند ، با اعتماد به نفس بالا در شرکت‌ها و سازمان‌های خوبی استخدام شده‌اند.


بازار کار ايران و موقعيت هاي شغلي و استخدام در حال تغيير است ، توقعات کارفرماها و مديران تغيير کرده ، آنها به دنبال چيزهاي جديدي در نيروي مورد نظر خود مي گردند.

بسياري از کارجويان ايراني و کساني که هم اکنون مشغول به کار هستند ، هيچ اطلاعي از اين تغييرات ندارند ، و به همين دليل گرفتار بيکاري يا عدم رضايت شغلي مي شوند.

بيکاري ، عدم موفقيت شغلي و داشتن کاري با حقوق کم بدترين اتفاقي است که مي تواند براي يک فرد بيفتد. صبح تا شب از اين طرف و آن طرف به دنبال مصاحبه استخدامي مي‌رويد ، تحقيرهاي مديران شرکت‌هاي کوچک و بزرگ را تحمل مي‌کنيد تا شايد روزي لطف کنند و به شما شغلي بدهند.

حتي اگر الان سرکار هستيد ، احتمال اين وجود دارد که دير يا زود بيکاري را تجربه کنيد ، واقعا چکار بايد کرد ؟ چه کنيم تا دوران بيکاري خود را کمتر کنيم و شغل مورد علاقه خود را پيدا کنيم ؟

چه کنيم که کارفرما و مدير با ديد احترام به ما نگاه کنند و حقوق بالا به ما پرداخت کنند. اين دوره حاصل تجربيات 8 ساله سايت بانکي در حوزه استخدام است ، در اين سالها ما با هزاران کارجويي که به دنبال شغل مناسب بودند صحبت کرديم. ايرادات کار آنها و از طرفي ترفندها و روشهاي مديران براي استخدام را استخراج کرده و به صورت يک دوره‌ي آموزشي آنلاين در اختيار شما قرار مي‌دهيم.

 عناوين مهمي که در اين دوره به طور کامل شرح داده خواهد شد
 • کارفرماها در تلگرام و اينستاگرام شما به دنبال اين  مورد هستند?
 • کارفرماها اين کارجويان را استخدام مي کنند و حقوق هاي بالا مي دهند / کارجوياني که …. 
 • نشان دادن اقتدار / حلقه گمشده تمامي کارجويان ايراني
 •  راهکار جالب و ساده براي اينکه اقتدار خود را به رخ کارفرما بکشيد و خود را از ديگر کارجويان متمايز کنيد.
 • اطلاعاتي که با داشتن آن‌ها کارفرما و مصاحبه گرها را متحیر مي‌کنيد
 • چگونه براي آينده شغلي هدفگذاري کنيم و به آن برسيم؟
 • عضويت در linkedin و 4 نکته که شما را متمايز مي‌کند!
 • پنج راز مهم که هيچ کارفرمايي به شما نمي‌گويد ولي بر اساس آن شما را استخدام مي‌کند.
 • دستورالعمل کاربردی برای اینکه بهترين رزومه را داشته باشيد.
 • چگونه کارفرما با يک نگاه به روزمه ما را استخدام مي کند ؟
 • 5 نکته عالي براي دانشجوياني که مي‌خواهند آينده شغلي عالي داشته باشند.
 • کارفرماها عاشق اين جمله در رزومه شما هستند …..
 • چگونه در اين دام مصاحبه گرها نيفتيم ؟
 • چگونه بر ترس در مصاحبه غلبه کنم و با اعتماد به نفس بالا در مصاحبه شرکت کنم؟
 • دفترچه جادويي استخدام / دفترچه اي که هر روز بايد آن را مطالعه می‌کنید تا استخدام شوید
 • پنج نکته مهم براي اينکه نه تنها از دوران بيکاري متنفر نباشيد بلکه کلي از آن لذت ببريد و موقعيت کار بسازيد.
 • اگر اين 3 مهارت را تقويت نکنيد آينده شغلي شما در خطر است !
 • بزرگترين اشتباه کارجويان ايراني در پر کردن فرم استخدام
 • هشت سوال کليدي که بايد از خودتان بپرسيد.
  

 

  نظر جالب يکي از کارجوياني که به اين آموزش‌ها عمل کرده است.

و قتي تمامي نکات کتاب رو رعايت ميکردم در نهايت تعجب ميديدم که در همون نوبت اول مصاحبه استخدامي يا بعضا جلسه دوم به راحتي توسط کارفرما پذيرفته ميشم!

با سلام و تشکر تمامي مطالب دوره مفيد و مختصر بود. اما کليدهاي اصلي که به من کمک کرد تا بتونم راحت تر نسبت به رقيب هام در شغل مورد نظرم استخدام بشم موارد زير بود.

 • با توجه به اينکه قبلا جاهاي مختلفي کار کرده بودم و سابقه کاريم زياد بود, در مصاحبه هام بيشتر از مديران قبليم و اخلاق و رفتاراشون پرسيده ميشد و من با توجه به مطالبي که گفته بوديد و نکته اي که در مورد اظهار نظر راجع به مديران قبلي فرمودين موفق شدم از اين خان راحتي در مصاحبه هام رد بشم.
 • تازگيا بيشتر در مصاحبه ها با سوالات زيادي ميخوان به چالش بکشونن و از روي صحبتامون شخصيتمونو بسنجن. بيشترين سوالي که از من پرسيده ميشد در رابطه با قويترين صفتم يا نقطه ضعفم پرسيده ميشد و من با توجه به يکي از نکات جالبي که در مورد توانايي ها گفته بوديد ، از ويژگي ها و توانايي هام صحبت کردم ، خوب چيزي که مشخص بود همونطورم که بيان کردين با اين روش مديران بيشتر ميتونستن برا کارشون به من اعتماد کنن و بيشتر خوششون ميومد وقتي اونطوري که شما گفته بوديد از خودم صحبت مي کردم.
 • کليدهاي ديگه هم کمک زيادي بهم کردن. مثلا ديگه پايان مصاحبه هام ، اون چيزي که معمولا همه ي کارجوها ميگن نمي گفتم و خيلي روي ديد کارفرماها نسبت به من تاثير مثبت داشت. يا رزومه قوي طبق نکاتي که شما گفتيد همراه مدارکم ميبردم.
 • در کل تمامي مطالب کاملا مفيد بود. در عين سادگي و به صورت مختصر بيان شده بود. نکات خيلي ظريفي که توي مصاحبه ها تاثير شگرفي داشتن. وقتي تمامي نکات رو رعايت ميکردم در نهايت تعجب ميديدم که در همون نوبت اول مصاحبه يا بعضا جلسه دوم پذيرفته ميشم. و حالا با مصاحبه در چند شرکت معتبر خصوصي که اخيرا صحبت کردم , به جرات ميگم که آنها به من ميگن که خبرش رو بدين برا کار. و اين خيلي خوبه. کمک ديگه اي که. کتاب بهم کرد انتخاب يک کار بهتر بين چندتا کار خوب بود. بين سه راهي گير کرده بودم و تونستم با روش " جدول شش مرحله‌اي" که توضيح دادين در نهايت تصميمم رو بگيرم.

ممنونم بابت جمع بندي تمامي اين مطالب مهم و مفيد. باتشکر.

 

 


چرا شرکت در اين دوره‌ي آنلاين بسيار مهم است؟

شما در اين دوره با جديدترين شيوه استخدام نيرو در سازمان هاي دولتي و موسسات و شرکت هاي خصوصي معتبر آشنا مي شويد.

در اين دوره دقيقا به شما مي گوييم چه کارهايي انجام دهيد تا ديد کارفرما و مدير نسبت به شما تغيير کند و آنها را براي پرداخت حقوق بيشتر به شما قانع کند.

ما در اين دوره به يک موضوع جديد و جالب پراخته ايم ، "اقتدار" چيزي که شايد بسياري از کارفرماها از آن اطلاعي ندارند ولي شما با استفاده از آن مي توانيد در مصاحبه و گزينش موفق شويد.

نشان دادن اقتدار حلقه گمشده اکثر کارجويان ايراني است ، که اگر آن را داشته باشيد آينده شغلي تان قطعا تضمين شده است.

در این دوره ، ما به شما 5 راهکار عالي و ساده مي گوييم تا بتوانيد اقتدار خود را نشان داده و گوي سبقت را از ساير رقبايتان برباييد.

در اين دوره به شما می‌گوییم چگونه با استفاده از ترفندهایی ساده ، از تلگرام و اینستاگرام بهترین استفاده را برای استخدام شدن ببرید.

با این ترفندها ، کارفرما در استخدام شما شک نخواهد کرد.

6 منبع اطلاعاتي جديد وجود دارد که با استفاده از آنها مي توانيد فرآيند استخدام خود را تسريع ببخشيد ، اطلاعاتي که اگر قبل از هر جلسه مصاحبه استخدامي مرور کنيد ، احتمال موفقيت در مصاحبه را تا حد زيادي بالا ميبريد.

در دوره با اين 6 منبع اطلاعاتي که بسياري از کارجويان ايراني از آنها غافلند آشنا مي شويد.

کارفرما با يک نگاه به رزومه شما در استخدامتان شک نخواهد کرد اگر 10 نکته ساده اي که دردوره پيرامون رزومه گفته ايم را رعايت کنيد.

در بخشی دیگر از این دوره ی ارزشمند ، ما 12 راهکار براي دانشجويان می‌گوییم که با بکار بستن آن آينده شغلي خود پس از فارغ التحصيلي را تضمين خواهند کرد.

ما در اين دوره‌ي يکماهه در مورد يک دوران مهم هم صحبت کرديم ، دوران بيکاري که اکثر افراد استفاده نادرست از آن مي کنند ، شايد همه ما چنين دوراني را تجربه کرده باشيم ، آيا دوست داريد دوران بيکاري را کوتاه کرده و آن را به دورانی لذتبخش و پرفایده تبدیل کنید؟

تمامي اين راهکارها بارها و بارها و توسط افراد در شغل هاي مختلف امتحان شده و تاثير شگفتي بر آينده شغلي آنها داشته است.

و ده ها نکته ديگر که از شما يک فرد موفق و متخصص در شغل‌تان مي سازد.

 


پایان هزینه‌های چند ده‌هزارتومانی برای استخدام شدن
 
شما تاکنون چقدر برای استخدام شدن‌تان هزینه کرده‌اید ؟ در چند آزمون استخدامی شرکت کرده‌اید ؟ چقدر برای رفت و آمد هزینه و وقت گذاشته‌اید؟
چقدر هزینه‌هایی کرده‌اید که هیچ تاثیری در استخدام شما نداشته است ؟
ما می‌خواهیم به این هزینه‌ها پایان دهیم ، می‌خواهیم با شرکت در این دوره‌ی آنلاین و عمل کردن به مطالب آن ، به این هزینه‌های شما پایان بدهیم.
 
 
 
  
چرا اصلا اين دوره‌ي مهم و ارزشمند را براي شما طراحي کرديم ؟

من مدتهاست مدير يکي از بزرگترين سايت‌هاي استخدامي کشور - يعني سايت بانکي- هستم ، در اين مدت مدام با کارجويان و کساني که به دنبال يافتن شغل بهتر بودند صحبت کردم ، در لابلاي اين صحبت ها و مشاوره ها نکات جالبي توجهم را جلب مي‌کرد.

از طرف ديگر ارتباطم با کارفرماها نتايج ارزشمندي براي من داشت ، مهمترين نکته اين بود که متوجه شدم دقيقا چه چيزهايي براي مديران منابع انساني در سازمانها و شرکت هاي خصوصي در کشور مهم است و به چه چيزهايي بيشتر بها مي دهند و برايشان مهم است.

وقتي مي‌ديدم عده زيادي دنبال کار و شغل مناسب هستند و مدام پول و وقت ارزشمند خود را صرف آزمون هاي استخدامي و خريد سوالات آزمون ها و شرکت در مصاحبه هاي حضوري مي کنند ولي به نتيجه دلخواهشان نمي رسند ، واقعا ناراحت مي‌شدم.

براي همين تصميم گرفتم تمام تجربيات خودم را از سالهاي ارتباط با کارجويان و کارفرهاي معتبر کشور در يک دوره آنلاين 10 جلسه اي در اختيار شما دوست عزيز بگذارم تا به بهترين شکل از پول و وقت خود استفاده کنيد.

 

اکثر افرادي که در بازار کار هستند يا دانشجو هستند و يا فارغ التحصيلانی که به دنبال کار مي گردند ، مشکلاتي دارند که خودشان هم متاسفانه نمي دانند ، در واقع چيزهايي که وظيفه دانشگاه بوده که در اختيار شما بگذارد ما در اين دوره گردآوري کرده ايم. من هدفم از طراحي اين دوره آشنايي شما با اين موضوعات مهم در بازار کار و ارتقاي شغلي شماست و براي همين قيمت پاييني براي اين دوره گذاشتم که همه بتوانند آن را تهيه کنند و به نکات مهم ذکر شده در آن عمل کنند. 

اگر مطالب دوره برايم کاربردي نبود ...

از آنجايي که مطالب اين دوره به طور مجزا توسط کارجويان اجرا شده و تا کنون حتي يک نفر هم از کيفيت و محتواي ارائه شده ناراضي نبوده است، اين ضمانت را به شما مي‌دهم که در صورت عدم رضايت از اين دوره آنلاین ، مبلغ پرداختي را به طور کامل و با رضايت به شما بازگردانم. ((معيار رضايت فقط نظر فرد خريدار است.)) شما با خريد اين محصول و عمل به دستورالعمل هاي آن در واقع يک سرمايه گذاري بزرگ براي شغل فعلي و آينده خود انجام مي دهيد.
 
اعتماد به نفسي که پس از يادگيري مطالب ارزشمند اين دوره پيدا مي‌کنيد با هيچ پولي قابل مقايسه نيست!

 

 

 

 

همین حالا سفر هيجان انگيز خود به دنياي رازهاي استخدام در ايران را آغاز کنيد و از دانستن مطالبي که خيلي از کارجويان نمي دانند لذت ببريد.

برای خرید و دانلود لطفا ایمیل خود را وارد کنیدقیمت فایل : 190000 ریال


دانلود فایل پیش نمایش: